niedziela, 4 grudnia 2016

Norwegia / Sandane

Dwa tygodnie temu spędziłam weekend w Norwegi u mojego taty.  Lot do Norwegi zleciał bardzo szybko, lecieliśmy 1,5 godziny. Jednak aby z lotniska w Bergen dostać się do miejscowości gdzie  obecnie pracuje mój tata, jechaliśmy 5 godzin samochodem i w tym 15 minut płynęliśmy promem.Trochę się namęczyliśmy w tej podróżny lecz było warto. Widoki jadąc autem były niesamowite, a samo Sandane jest przepiękne! Z całego weekendowego wyjazdu w Sandane spędziłam w sumie tylko półtorej dnia przez trudność dojazdu, haha.
Doszłam do wniosku, że uwielbiam kraje skandynawskie. Nie wiem czy to, dlatego że od zawsze pracuje tam mój tata czy ze względu na te niesamowite widoki! Nie zmienia to faktu, że za każdym przyjazdem do Norwegi zachwyca mnie ona coraz bardziej.
Zdjęć z wyjazdu mam naprawdę dużo. Wybrałam dla Was te najładniejsze i najlepsze abyście mogli zobaczyć ten niesamowity widok o jakim mówię. Zapraszam do oglądania i dajcie znać co Wy myślcie o widoku!LECIMY!Mała sklejka zdjęć miejscowości, prawda że jest urokliwa?


    W Sandane mieszkałam w małym domku, który nadawał świetny klimat całemu wypadowi. O taki domek, jaki widzicie na dole, mi chodzi. Uroczy prawda? A widzicie trawę na dachach? Na dodatek z okna był niesamowity widok gór. Coś niesamowitego.


ale śmiesznie oko mi się przymknęło, ahha

ujęcie z rana, jak jeszcze słonko wschodziło

większość domków w Sandame jest stawiana na takich kamiennych "wysepkach", przyciąga to wzrok!

Brak komentarzy

Prześlij komentarz